Unilever wil voor 1 miljard euro aan voedingsomzet verkopen

bron: FoodPro Network
Unilever wil een reeks voedingsmerken verkopen. In totaal gaat het om merken die samen jaarlijks een omzet van 1 miljard euro aan omzet genereren, aldus topman Hein Schumacher. In 2023 boekte de voedingsdivisie van Unilever een omzet van 13,2 miljard euro. Dat meldt het FD.
Unilever wil binnen de voedingsdivisie meer focus op bepaalde productgroepen waarin het bedrijf een sterke markt positie heeft opgebouwd. Daarbij lijkt het met name te gaan om sauzen, droge kruidenierswaren voor maaltijdbereiding, kleine maaltijden, zoals bouillon, smaakmakers en noedels, en de foodservicetak die levert aan de horeca en andere professionele keukens.
Schumacher wil dat Unilever zich sterker gaat concentreren op de dertig grootste merken. In de voedingsdivisie gaat het dan met name om Knorr en Hellmann’s, die samen goed zijn voor meer dan 60% van de omzet van het onderdeel.
Laatste nieuws
-
26 mrt Dekamarkt en Plus stoppen met laagste prijsbeloftes
-
26 mrt 6 tips voor het vertalen van etiketten
-
26 mrt Voedingsindustrie krijgt mogelijkheden voor kortere opleidingstrajecten medewerkers
-
26 mrt Hoe planningssoftware voor voedselproductie zorgt voor consistent succes op 3 fronten
-
26 mrt Supply Chain Management: eerst het gezamenlijke doel, het collectieve gevoel en dán de tool
-
25 mrt Voedselverspilling bij meetings en lunches
-
25 mrt Vandemoortele neemt de Europese margarine- en spreadsdivisie van Bunge over
-
25 mrt DSM-Firmenich, Nutricia en FrieslandCampina vroegen veel octrooien aan
-
25 mrt Boon verlaagt consumentenprijzen structureel met 30%
-
25 mrt Spadel investeert in Something & Nothing
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan