Aldi is de goedkoopste supermarkt
bron: FoodPro Network
Aldi is met Dirk de goedkoopste supermarkt van Nederland. Uit meerdere onafhankelijke prijsvergelijkingen blijkt Aldi samen met Dirk structureel het goedkoopst van Nederland te zijn, met prijzen circa 8% lager dan het landelijk gemiddelde. Het boodschappenmandje van Kassa bevestigt bij Aldi betaal je voor een vergelijkbare lijst bijna 11 euro minder dan bij de duurste concurrent, zoals Albert Heijn.
Op het moment dat inflatie en hogere voedselprijzen consumenten dwingen scherper op de centen te letten, groeit Aldi’s marktaandeel gestaag. Aldi kende het afgelopen jaar een opvallende omzetstijging en wist 0,8 procent extra marktaandeel te winnen, goed voor honderden miljoenen euro’s extra omzet, aldus Hiiper. Juist het sterke prijsimago en een uitgekleed assortiment zorgen voor overzicht en snelheid bij het winkelen.
Ook Dirk, Vomar en Lidl zijn voordelige supermarkten met prijzen die tot 7% onder het gemiddelde liggen. Spar en Poiesz zijn volgens recent onderzoek in 2025 juist de duurste opties in Nederland.
Van alle supermarkten profiteert Aldi momenteel het meest van de almaar oplopende voedingsprijzen.
Laatste nieuws
-
16 apr PepsiCo verkoopt meer snacks
-
16 apr Meer omzet Tesco door prijsinvesteringen
-
16 apr Sligro betaald maandelijks tot 1 miljoen euro meer aan energiekosten
-
16 apr Hoe ziet de voedingsindustrie eruit in Denemarken?
-
16 apr Enrico Food moderniseert en groeit met ERP van Aptean
-
15 apr Ikea en Chupa Chups komen met gehaktbal lolly
-
15 apr Beyond Meat introduceert plantaardige ontbijtworstjes in de Verenigde Staten
-
15 apr Clarebout bouwt nieuwe fabriek in China
-
15 apr 7 ingrediënten om groei te stimuleren in uw Food & Beverage bedrijf
-
14 apr Biologische omzet in retail stijgt naar 2 miljard euro
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan