Carrefour lanceert weer nieuwe koopkrachtactie
bron: FoodPro Network
Carrefour start ook het nieuwe jaar met een aantal prijsverlagingen. In de zesde koopkrachtactie van Carrefour in België zakken circa duizend producten in prijs.
Na een periode waarin de uitgaven kunnen oplopen, lanceert Carrefour België een nieuwe koopkrachtactie. Meer dan 1.000 producten zijn in prijs verlaagd, zowel van het eigen merk als A-merken. De prijzen zijn verlaagd bij alle winkelformules, dus ook op de website en in de Express-gemakswinkels.
Carrefour noemt de prijsverlagingen het resultaat van de onderhandelingen met leveranciers, maar ook van de daling van de grondstofkosten. De producten met verlaagde prijzen zullen volgens Carrefour duidelijk herkenbaar zijn in de schappen, terwijl de actie ook wordt gecommuniceerd via borden in de winkels, een mediacampagne op radio en tv, op sociale media en op bushaltes.
Meer over
Laatste nieuws
-
29 jul Ingrediënten en expertise voor de ontwikkeling van toekomstgerichte voeding & voedingssupplementen
-
29 jul Welke supermarktketens zijn er in Italië?
-
29 jul Merenda Foods kiest Aptean als ERP-partner en gaat live met Business Central
-
29 jul Mars investeert $47 miljoen in een duurzaam zuivelinitiatief
-
29 jul Verbeterde voedingskwaliteit dankzij optimale temperatuurbeheersing
-
28 jul Coca-Cola verkoopt meer
-
28 jul Minder omzet en winst voor Acomo
-
28 jul Unilever verkoopt meer
-
28 jul Froneri investeert 30 miljoen in Duitsland
-
28 jul Ocado en Asda gaan samenwerken
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan