Creus nieuwe CEO JAB Holding Company
bron: FoodPro Network
Joachim Creus is benoemd tot de nieuwe CEO van de investeringsmaatschappij JAB Holding Company. Dat bedrijf is onder meer grootaandeelhouder bij Keurig Dr Pepper en JDE Peet’s.
De 47-jarige Joachim Creus, afkomstig uit het Belgische Poperinge, volgt Olivier Goudet op, die de B2C-investeringsgigant leidde sinds 2012. Goudet blijft betrokken als Senior Investment Advisor, aangezien de topman ook “het grootste deel van zijn persoonlijke vermogen” in het bedrijf heeft geïnvesteerd.
De Nederlander Frank Engelen is tegelijkertijd gepromoveerd tot managing partner. Voordat hij bij JAB kwam, werkte Engelen als partner bij PwC. Hij is ook lid van de raad van bestuur.
JAB is een belangrijke investeerder in consumentengoederen en retail. Het vehikel, dat eigendom is van de Duitse miljardairsfamilie Reimann, heeft zo controlerende participaties in Canada Dry en 7up-eigenaar Keurig Dr Pepper, koffie- en theegroep JDE Peet’s, beautymerk Coty en luxelabel Bally. Ook de ketens Krispy Kreme en Pret-A-Manger hebben ze in de portefeuille.
Meer over
Laatste nieuws
-
09 feb Ocado schrapt 1000 banen
-
09 feb Royal A-ware doet overname in Spanje
-
09 feb DSM-Firmenich verkoopt diervoedingstak voor 2,2 miljard euro
-
09 feb Minder marktaandeel Edeka
-
09 feb Marktaandeel voor huismerken in Europa neemt iets toe
-
09 feb Wat is het verschil tussen glutenvrij en glutenbevattende granen?
-
06 feb Meer omzet voor Lotus Bakeries
-
06 feb Duitse bedrijven halen Nutri-Score van hun verpakkingen
-
06 feb Barry Callebaut investeert 375 miljoen in Belgische fabrieken
-
06 feb Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan