Unilever verkoopt Duitse pastamerken

bron: FoodPro Network
Unilever splitst in Duitsland de pastasauzen van de merken Tomato al Gusto en Speciale al Gusto af. De Italiaanse fabrikant van tomatenproducten Casalasco neemt de merken per 1 maart 2025 over.
Het merk Knorr blijft van Unilever, maar mag door Casalasco nog een jaar lang voor de sauzen worden gebruikt. De pastasauzen zijn in Duitsland al meer dan 20 jaar verkrijgbaar onder het merk Knorr.
Casalasco verkoopt tomatenproducten onder de merken Pomì, Pomito en De Rica. Het bedrijf gaat de pastasauzen in Duitsland distribueren via marketingpartner Hengstenberg.
Unilever is momenteel bezig met het reorganiseren van haar merken- en productportfolio. In december werd al bekendgemaakt dat het bedrijf de merken Unox, Zwan en Conimex verkoopt aan Zwanenberg Food Group en Paulig.
Laatste nieuws
-
27 jun Sterke toename in productie en verkoop van tonijn onder MSC-label
-
27 jun Food & Beverage ERP-oplossingen vergelijken en je bedrijf voorbereiden op een implementatie
-
26 jun Cursus Voedselwetgeving
-
26 jun Europese Commissie gaat onderzoek doen naar overname Kellanova door Mars
-
26 jun Vion werkt aan verbetering positie flexwerkers
-
26 jun Carrefour betaalt klanten om te koken
-
26 jun ABN AMRO: 'CSRD zal bedrijven in de voedingsindustrie tot actie dwingen'
-
25 jun Staking bij distributiecentra Albert Heijn heeft geen gevolgen voor bevoorrading
-
25 jun ING verwacht hogere prijzen en veel faillissementen in horeca
-
25 jun McCain wil voor 350 miljoen euro investeren in Franse fabrieken
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan