Food & Beverage Business Event | 24 april 2025 in Nieuwegein
bron: FoodPro Network
Op 24 april 2025 vindt het Food & Beverage Business Event plaats in Nieuwegein. Een event waarbij het thema “Hét Food & Beverage bedrijf van de toekomst” centraal staat.
De manier waarop we onze voeding en dranken produceren en distribueren gaat duidelijk veranderen. We moeten snel op de veranderende markt kunnen reageren, en efficiënter, duurzamer, maar ook vooral klantgerichter zijn. Slimme (productie)bedrijven die werken met technologie om AI-gedreven beslissingen te kunnen nemen in een snel veranderende en veeleisende markt: Dat is hét Food & Beverage bedrijf van de toekomst. Om uw strategie voor die toekomst te kunnen bepalen, is het dan ook van cruciaal belang om informatie en inspiratie op te halen om dit landschap vorm te kunnen geven.
De rol van AI mag hier eigenlijk niet meer in ontbreken, maar hoe evolueert zich dat? Om voorop te blijven in de Food & Beverage sector en een gezonde winst te behouden, is het essentieel om op de hoogte te blijven van de nieuwste ontwikkelingen. Hoe lang kunt u nog wachten?
Neem deel aan Aptean’s Food & Beverage Business Event op 24 april in Nieuwegein en laat u inspireren en helpen bij het maken van strategische beslissingen. Blijf op koers en wordt het Food & Beverage bedrijf van de toekomst!
Meer informatie over het programma, de sprekers en aanmelden kan hier.
Bron: Aptean - partner FoodPro Network
Meer over
Laatste nieuws
-
16 mrt Mars investeert $47 miljoen in een duurzaam zuivelinitiatief
-
16 mrt Verspilling Nederlandse vleeswaren bedrijven rond de 2,6%
-
16 mrt ACI Group breidt aanbod plantaardige eiwitten uit
-
16 mrt Wat komt er kijken bij specificatiebeheer?
-
13 mrt Easy Checkout van Colruyt ook beschikbaar voor andere supermarkten
-
13 mrt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
13 mrt Mondelez bespaart op advertentiekosten door AI
-
13 mrt Yeastup start met productie voor industrie
-
13 mrt Tien Cargill fabrieken in Nederland draaien nu op groene stroom
-
12 mrt Ferm Food neemt Deense productielocatie van Orkla over
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan