Lidl stopt met papieren folder in België
bron: FoodPro Network
Vanaf deze week bezorgt Lidl in heel België geen papieren folder meer aan huis. De supermarktketen zet volledig in op digitalisering. Klanten vinden nog wel een papieren folder in de winkels.
Al in 2023 startte Lidl met een geleidelijke afbouw van het bezorgen van papieren folders, eerst in grote steden zoals Antwerpen, Gent, Namen en Luik, daarna in meer regio’s. Lidl bespaart met deze maatregel 1000 ton papier per jaar.
Lidl noteerde het afgelopen jaar een stijging van meer dan 15% gebruikers van de online folder. Ook andere retailers zetten sterker in op digitalisering, door de folder bijvoorbeeld ook via hun app, e-mail en Whatsapp te verspreiden, maar Lidl is de eerste grote supermarktketen in België die volledig stopt met het versturen van papieren folders.
In Frankrijk zijn E.Leclerc en Carrefour al volledig gestopt met papieren folders.
Laatste nieuws
-
11 mei HAS en Universiteit Maastricht gaan samenwerken in Noord-Limburg
-
11 mei Minder omzet voor Nomad Foods
-
11 mei Arla investeert 59,4 miljoen in extra productiecapaciteit voor roomkaas
-
11 mei Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
08 mei FrieslandCampina Ingredients voltooit productie uitbreiding in Borculo
-
08 mei Nederlandse supermarkten koplopers in klimaatdoelen in Europa
-
08 mei Eten in Hong Kong
-
08 mei Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
07 mei McDonald's verkoopt meer
-
07 mei Deliveroo start met restaurantboekingen
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan