Meer dan honderd winkelopeningen voor Carrefour Spanje
bron: FoodPro Network
In Spanje opent Carrefour dit jaar minstens honderd winkels en groeit zo door naar meer dan 1.600 verkooppunten. Daarmee versterkt Carrefour zijn marktleiderspositie in het land.
In de eerste jaarhelft opende Carrefour al 46 winkels in Spanje. Ook vorig jaar opende de Franse supermarktketen er al meer dan honderd winkels. Sinds 2019 opende Carrefour er al 691 winkels. In dezelfde periode investeerde de groep meer dan 150 miljoen euro en 3.500 extra medewerkers. In een persbericht spreekt Elodie Perthuisot, uitvoerend directeur in Spanje, van een zeer ambitieus expansieplan.
Carrefour rolt nieuwe winkelformules uit, zoals Carrefour City, en nam vorig jaar ook 47 Supercor winkels over van El Corte Inglés die worden omgebouwd naar de formules Carrefour Market, Carrefour Express en Supeco. Carrefour heeft in Spanje 204 hypermarkten, 162 Carrefour Market-supermarkten, 1.090 Carrefour Express buurtwinkels en 69 Supeco winkels. De groep is er marktleider met een marktaandeel van bijna 10% en had in het eerste kwartaal 1,4% vergelijkbare omzetgroei.
Laatste nieuws
-
14 aug HelloFresh boekt minder omzet
-
14 aug Hoe cryogene processen automatisering in de voedingsindustrie mogelijk maken
-
14 aug Wat is het verschil tussen glutenvrij en glutenbevattende granen?
-
14 aug 7 ingrediënten om groei te stimuleren in uw Food & Beverage bedrijf
-
14 aug Tesco test nieuwe AI assistent
-
13 aug Nespresso Nederland versterkt directie
-
13 aug Arla investeert 59,4 miljoen in extra productiecapaciteit voor roomkaas
-
13 aug Biologische omzet in retail stijgt naar 2 miljard euro
-
12 aug Arla zet elektrische warmtepomptechnologie in voor sproeidrogen
-
12 aug Ahold Delhaize lanceert in Verenigde Staten e-commerce platform
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan