Tom Heidman wordt commissaris bij Jumbo Food Group
bron: FoodPro Network
De Jumbo Food Groep voert een aantal wijzigingen door in de raad van commissarissen. Eind maart stopt Piet Coelewij. Per 1 april wordt Tom Heidman vicevoorzitter van de raad van commissarissen. De termijn van voorzitter Colette Cloosterman-van Eerd wordt per 28 maart verlengd.
Piet Coelewij is sinds 1 april 2018 lid van de raad van commissarissen van Jumbo. Daarbij was hij nauw betrokken bij de ontwikkeling van e-commerce en het adverteerdersplatform. Tom Heidman heeft meerdere directieposities bekleed bij onder andere Albert Heijn, Gall & Gall, C1000 en Retail Network. Ook is hij commissaris geweest bij Vion, Vermaat, Euroma, bol.com en Rituals.
Op dit moment is Heidman commissaris bij Remia en Continental Candy Industries. In 2025 was hij interim-CEO bij Jumbo Supermarkten.
De raad van commissarissen van Jumbo bestaat per 1 april uit voorzitter Colette Cloosterman-van Eerd , vicevoorzitter Tom Heidman en de leden Jacqueline Hoogerbrugge en Edwin Bouwman.
Laatste nieuws
-
10 apr Aviko publiceert duurzaamheidsverslag
-
10 apr No Waste Army organiseert Nationale Aardappelweek
-
10 apr Meli investeert in honingfabriek
-
10 apr Hoe ziet de voedingsindustrie eruit in Duitsland?
-
10 apr Verbeterde voedingskwaliteit dankzij optimale temperatuurbeheersing
-
10 apr 6 tips voor het vertalen van etiketten
-
09 apr Tesco test nieuwe AI assistent
-
09 apr Duitsland importeerde circa 3,7 miljard eieren uit Nederland
-
09 apr Rabobank verwacht een voedingsmiddelenprijsinflatie van 7% in 2027
-
09 apr Aandeelhouders Ahold Delhaize keuren beloningsbeleid top goed
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan