Tanis werkt samen met Aasted aan productielijnen voor chocoladerepen
18 mei 2026 08:55
bron: FoodPro Network
bron: FoodPro Network
Tanis uit Oosterhout gaat een samenwerking aan met het Deense bedrijf Aasted gericht op het leveren van volledig geïntegreerde productielijnen voor chocoladerepen aan bedrijven in de zoetwarenindustrie. Samen bieden de twee bedrijven een complete productieoplossing voor fabrikanten van chocoladerepen.
Het nieuwe concept voor de productielijn is ontwikkeld voor het optimaliseren van de efficiëntie bij de productie van chocoladerepen.
Klanten krijgen ook toegang tot het Tanis Innovation Center in Nederland, waar Aasted een complete lijn heeft geïnstalleerd. Hier kunnen recepten en productieprocessen worden getest, verfijnd en gevalideerd onder reële productieomstandigheden, samen met ervaren technologen van beide bedrijven.
Laatste nieuws
-
09 okt Omzet grootste zuivelbedrijven stijgt
-
09 okt Colruyt bevestigt gesprekken met Carrefour over Codifrance
-
09 okt Kumasi opent fabriek in Ivoorkust voor cacaosap
-
09 okt AI robot kookt bij Rewe
-
08 okt Omzet voedingsindustrie stijgt met 2,8 procent
-
08 okt Meer bestellingen voor Just Eat Takeaway
-
08 okt Nestlé gaat samenwerken met NBA
-
08 okt Clarebout bouwt nieuwe fabriek in China
-
08 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
07 okt Vandemoortele kan overname Délifrance afronden
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan