Omzet supermarkten stijgt
bron: AccountancyWorld
Winkeliers hebben in het eerste kwartaal gemiddeld 2,2 procent meer omgezet dan in dezelfde periode een jaar eerder. Dat blijkt uit cijfers van het CBS. De opbrengsten uit online verkoop stegen het sterkst.
Bij supermarkten steeg de omzet 2,5 procent in het eerste kwartaal, terwijl speciaalzaken zoals bakkerijen en slagerijen juist een daling van 1,2 procent zagen. Bij non-foodwinkels steeg de omzet van drogisterijen met 4,3 procent, van consumentenelektronica met 3,8 procent en winkels in schoenen en lederwaren met 3,2 procent. Bij drogisterijen en kledingwinkels lagen de prijzen ook hoger dan een jaar eerder.
Detailhandelaren boekten online de grootste groei. Daar werd 4,7 procent meer omgezet. Daarbij was er meer groei voor winkeliers die online erbij doen (plus 5,5 procent) dan online winkels (plus 4,2 procent).
Bron: ANP
Laatste nieuws
-
09 okt Omzet grootste zuivelbedrijven stijgt
-
09 okt Colruyt bevestigt gesprekken met Carrefour over Codifrance
-
09 okt Kumasi opent fabriek in Ivoorkust voor cacaosap
-
09 okt AI robot kookt bij Rewe
-
08 okt Omzet voedingsindustrie stijgt met 2,8 procent
-
08 okt Meer bestellingen voor Just Eat Takeaway
-
08 okt Nestlé gaat samenwerken met NBA
-
08 okt Clarebout bouwt nieuwe fabriek in China
-
08 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
07 okt Vandemoortele kan overname Délifrance afronden
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan