Albert Heijn en Royal A-ware werken samen in vernieuwde zuivelfabriek

De eigen merk kwark en skyr van Albert Heijn komen voortaan uit een vernieuwde zuivelfabriek in Heerenveen. Hiermee geeft Albert Heijn samen met strategisch partner Royal A-ware een antwoord op de groeiende populariteit van deze producten.

Door de productie naar Heerenveen te verplaatsen, wordt een groter deel van het kwark- en skyrassortiment onderdeel van de Beter voor natuur & boer keten. Hiervoor wordt melk gebruikt van Nederlandse melkveehouders die bij het programma zijn aangesloten. Binnen Beter voor natuur & boer maakt Albert Heijn meerjarige afspraken met boeren en telers over onder meer biodiversiteit, klimaat, dierenwelzijn en een toekomstbestendige bedrijfsvoering. Inmiddels zijn ruim 1.200 boeren en telers aangesloten.

Door de productie naar Heerenveen te verplaatsen is flink minder logistiek nodig. De vernieuwde fabriek vergroot bovendien de productiecapaciteit. Ook de verpakking is sinds deze zomer veranderd. De ronde bak heeft plaatsgemaakt voor een vierkante variant. Voor klanten is de nieuwe verpakking beter stapelbaar, hersluitbaar en makkelijker op te bergen in de koelkast.

Laatste nieuws