Foodcontacts: bekijk de referenten
bron: foodpro
BREDA - Foodcontacts, de database met alle contacten in de voedingsindustrie biedt nu ook zoeken op branche & functie (of een combinatie van beiden) aan.
Er kan gezocht worden op alle mogelijke branches binnen de voedingsindustrie, te weten AGF, bakkerijen en zoetwaren, catering, dierenvoeding & diervoeders, dranken, fabrikanten divers, groothandel, import & export bedrijven, horeca, maaltijden, retail & inkooporganisaties, grondstoffen, kruiden & specerijen, vis, vlees, vleeswaren & slachterijen en zuivel.
Foodcontacts
Foodcontacts is de complete database met contacten in de voedingsindustrie. Alle bedrijven in de voedingsindustrie die bij de KVK ingeschreven staan zijn vindbaar op Foodcontacts. Maar daar blijft het niet bij. De database is ook gevuld met contacten.
Meer dan alleen een CRM-tool
Foodcontacts is ideaal voor het maken van prospectlijsten, het vinden van de juiste contactpersoon en het leggen van contacten. Foodcontacts biedt u een reeds gevulde CRM-tool. Daarnaast is het mogelijk om gegevens aan te vullen.
Gegevens blijven up-to-date
U profiteert van nieuwe contacten, updates & wijzigingen. Zo heeft u altijd een compleet & actueel overzicht met contacten in de voedingsindustrie. Bovendien ziet u de laatste Twitter-feeds en LinkedIn berichten van alle bedrijven en contacten in Foodcontacts. Zo kunt u zich focussen op het groeien van uw business.
Meer informatie of een vrijblijvende demo: www.foodcontacts.nl
info@foodcontacts.nl
Of bel direct: 076 - 700 21 62
Het is mogelijk om data uit Foodcontacts te exporteren.
Laatste nieuws
-
11 feb Omzetgroei Ahold Delhaize minder door zwakke dollar
-
11 feb Heineken schrapt komende twee jaar 5000 tot 6000 banen
-
11 feb Belgische bestedingen aan verse voeding namen toe
-
11 feb Lactalis wil melkaanvoer in Frankrijk in 2030 met 9% hebben gereduceerd
-
11 feb 7 tips voor betere Food & Beverage inkoopprocedures
-
11 feb Volautomatisch wegen, etiketteren en verpakken (video)
-
10 feb Jumbo eerste landelijke supermarkt met spliterwten en bonen uit Nederland
-
10 feb Colruyt AI kassasysteem in honderdste winkel
-
10 feb Tesco neemt vijf Amazon Fresh winkels over
-
10 feb Arla Foods Ingredients investeert 40 miljoen euro in fabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan