GfK analyseert koopgedrag 'nieuwe Nederlander'
bron: FoodPro Network
DONGEN – Marktonderzoeksbureau GfK is een onderzoek gestart naar het shoppergedrag van de ‘nieuwe Nederlander’. De resultaten van het onderzoek worden woensdag 19 april gepresenteerd.
Door GfK wordt de nieuwe Nederlander gedefinieerd als de niet-Westerse allochtoon met een overwegend islamitische achtergrond. GfK voert het onderzoek uit onder 500 personen. GfK wil retailers en fabrikanten inzicht bieden ter ondersteuning van hun marketingstrategie.
‘Afgelopen jaren hebben we gezien dat de nieuwe Nederlander met een overwegend islamitische achtergrond een steeds relevantere consumentengroep is geworden. Hoewel veel organisaties deze consumentengroep dagelijks als klant mag begroeten, blijkt het in de praktijk toch nog erg lastig om actief in spelen op de specifieke wensen en voorkeuren’, aldus Bas van Eekelen, Business Development Manager Foodretail & Foodservice bij GfK.
Laatste nieuws
-
13 mrt Easy Checkout van Colruyt ook beschikbaar voor andere supermarkten
-
13 mrt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
13 mrt Mondelez bespaart op advertentiekosten door AI
-
13 mrt Yeastup start met productie voor industrie
-
13 mrt Tien Cargill fabrieken in Nederland draaien nu op groene stroom
-
12 mrt Ferm Food neemt Deense productielocatie van Orkla over
-
12 mrt Groupe Bel breidt productiecapaciteit in Vietnam uit
-
12 mrt Supermarkten maken schapruimte vrij voor shakes en eiwitrepen
-
12 mrt La Lorraine investeert 100 miljoen euro in Amerikaanse fabriek
-
12 mrt Normec Foodcare introduceert de training Leveranciersaudit
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan