E. Leclerc neemt tot vijf jaar de tijd in Luxemburg
bron: FoodPro Network
In de tweede helft van 2024 openen de eerste E. Leclerc supermarkten in Luxemburg. E.Leclerc neemt drie tot vijf jaar voor de volledige ombouw van 27 winkels van de Louis Delhaize-groep.
Afgelopen zomer nam de Franse supermarktketen 27 winkels over van Cora, Match en Smatch in Luxemburg. Op 20 december bezocht topman Michel-Édouard Leclerc een zestal winkels. E. Leclerc is internationaal gezien een kleine speler, maar wel een hongerige, aldus de CEO tegen de Luxemburgse krant Paperjam. “We zijn ervan overtuigd dat we een goed model hebben en dat we het verder kunnen ontwikkelen”.
Leclerc zegt wel dat de transformatie tijd zal kosten: om de kassasystemen om te schakelen, zijn zes maanden nodig. De eerste Leclerc-winkels worden dus in de tweede helft van 2024 geopend. Voor de volledige uitrol rekent de groep zelfs op drie a vijf jaar.
Net zoals in Frankrijk worden de winkels uitgebaat door zelfstandige ondernemers. Ook het lokale assortiment blijft behouden.
Meer over
Laatste nieuws
-
29 jul Ingrediënten en expertise voor de ontwikkeling van toekomstgerichte voeding & voedingssupplementen
-
29 jul Welke supermarktketens zijn er in Italië?
-
29 jul Merenda Foods kiest Aptean als ERP-partner en gaat live met Business Central
-
29 jul Mars investeert $47 miljoen in een duurzaam zuivelinitiatief
-
29 jul Verbeterde voedingskwaliteit dankzij optimale temperatuurbeheersing
-
28 jul Coca-Cola verkoopt meer
-
28 jul Minder omzet en winst voor Acomo
-
28 jul Unilever verkoopt meer
-
28 jul Froneri investeert 30 miljoen in Duitsland
-
28 jul Ocado en Asda gaan samenwerken
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan