SVO vakopleiding food en Threewise lanceren de Vakschool van de Toekomst
bron: FoodPro Network
Met veel enthousiasme kondigen SVO vakopleiding food en Threewise aan dat zij dit schooljaar zijn gestart met de ontwikkeling van de Vakschool van de Toekomst. Dit baanbrekende project, dat subsidie heeft ontvangen in het kader van Leven Lang Ontwikkelen (LLO), introduceert een volledig modulaire onderwijsaanpak waarin de individuele opleidingsbehoeften van deelnemers centraal staan.
De vraag naar maatwerk in onderwijs groeit, en SVO vakopleiding food en Threewise zijn ervan overtuigd dat het reguliere onderwijs hier niet voldoende op is ingericht. Met de Vakschool van de Toekomst willen zij een revolutionaire LLO-organisatie creëren waar iedereen op elk moment kan binnenlopen voor scholing!
Het sportschoolmodel als inspiratiebron
De initiatiefnemers bouwen aan een dynamische leeromgeving waarin deelnemers hun eigen leertraject samenstellen. Dit traject bestaat uit modules met een specifieke vaardigheid of kennisgebied. De vakschool, waar leerlingen lid van kunnen worden, is geïnspireerd op het sportschoolmodel. Een ontwikkelcoach staat klaar om leerlingen te helpen met een persoonlijk schema.
Een doorbraak voor het bedrijfsleven en onderwijs
De focus op niet-lineair, modulair leren speelt perfect in op de behoeften van werkgevers en werkenden in een snel veranderende arbeidsmarkt. Werkgevers willen hun medewerkers snel en doelgericht opleiden, waarbij een diploma soms, maar niet altijd, het doel is. Met de Vakschool van de Toekomst verwachten SVO vakopleiding food en Threewise niet alleen een doorbraak te realiseren voor de sectoren zorg en food, maar ook voor andere branches en de onderwijssector.
Martijn Rosink, projectleider vanuit SVO vakopleiding food, zegt enthousiast: De Vakschool van de Toekomst is een totaal nieuwe kijk op leren. We spelen hiermee in op de marktvraag ‘Welke kennis heeft mijn personeel nodig’ en combineren dat met de wensen van de deelnemers. Wat willen ze leren en wanneer, om beter te worden in hun vak.”
Roeland Buijsse, voorzitter van het College van Bestuur van SVO vakopleiding food, voegt toe: “Iedereen zal zeggen dat het niet kan, en daarom moeten wij het doen! Samen zetten we een spannende, innovatieve stap richting de toekomst van onderwijs.”
Bron: SVO vakopleiding food - partner FoodPro Network
Meer over
Laatste nieuws
-
14 aug HelloFresh boekt minder omzet
-
14 aug Hoe cryogene processen automatisering in de voedingsindustrie mogelijk maken
-
14 aug Wat is het verschil tussen glutenvrij en glutenbevattende granen?
-
14 aug 7 ingrediënten om groei te stimuleren in uw Food & Beverage bedrijf
-
14 aug Tesco test nieuwe AI assistent
-
13 aug Nespresso Nederland versterkt directie
-
13 aug Arla investeert 59,4 miljoen in extra productiecapaciteit voor roomkaas
-
13 aug Biologische omzet in retail stijgt naar 2 miljard euro
-
12 aug Arla zet elektrische warmtepomptechnologie in voor sproeidrogen
-
12 aug Ahold Delhaize lanceert in Verenigde Staten e-commerce platform
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan