Recordomzet met Pasen verwacht voor voedingsindustrie
06 apr 2017 09:41
bron: FoodPro Network
bron: FoodPro Network
DEN HAAG - Het Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL) verwacht dit jaar een recordomzet van € 800 miljoen euro in de week voorafgaand aan Pasen, de omzet ligt aanzienlijk hoger dan vorig jaar. Aldus René Roorda, algemeen directeur van het CBL.
Het afgelopen jaar lag de paasomzet op € 780 miljoen. Pasen is tegenwoordig steeds meer vergelijkbaar met de Kerstdagen. Niet alleen het traditionele paasontbijt is populair, ook voor het diner geeft men steeds meer uit. Bovendien worden er steeds meer luxe producten onder eigen merk verkocht. Net zoals met Kerst is gourmetten populair.
De totale omzet van de supermarkten in Nederland ging vorig jaar door de grens van €36 miljard. Dit is een stijging van 2,5% ten opzichte van 2015.
Laatste nieuws
-
16 okt Delhaize heeft nieuwe foodservice winkels
-
16 okt Krispy Kreme wil eerste vestiging in Nederland openen
-
16 okt Duitsland importeerde circa 3,7 miljard eieren uit Nederland
-
15 okt Provincie steunt campagne voor Limburgse vlaai
-
15 okt Minder omzet Sligro
-
15 okt Veel bakkers voegen broodverbeteraars toe
-
15 okt Normec Foodcare introduceert de training Leveranciersaudit
-
14 okt Nederlanders eten minder vlees
-
14 okt McCain Foods doet overname in India
-
14 okt Meer dan honderd winkelopeningen voor Carrefour Spanje
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan