CEO Bernard Deryckere verlaat Alpro
bron: FoodPro Network
GENT - De architect achter het huidige (internationale) succes van Alpro verlaat de organisatie. Bernard Deryckere verlaat het Belgische zuivelbedrijf Alpro na 16 jaar. Meningsverschillen met de nieuwe eigenaar Danone zouden hiervan de reden zijn.
In een officieel statement werd bekend gemaakt dat Deryckere 'in onderling overleg' vertrekt. “Deze beslissing is genomen om het groeipotentieel van Alpro voluit tot zijn recht te laten komen. Alpro is klaar voor een fase van versnelde groei”, aldus woordvoerder Ann De Jaeger aan De Tijd. Bernard Deryckere wordt opgevolgd door Sven Lamote, die reeds 3 jaar een directiefunctie heeft bij het bedrijf.
Alpro maakte onder Deryckere in de afgelopen 16 jaar mooie stappen. Het zuivelbedrijf kwam in april van dit jaar in handen van Danone. Bij Alpro werken in totaal circa 1.100 mensen, waarvan 850 in België.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan