Takeaway.com verhoogt commissie ondanks protest
bron: FoodPro Network
AMSTERDAM - Takeaway.com, het moederbedrijf van onder andere Thuisbezorgd.nl en Pizza.be, verhoogt ondanks veel protest van restauranthouders per 1 januari gewoon zijn tarieven. Hierdoor moeten aangesloten restaurants 13 procent commissie betalen aan het bedrijf. Dit lag dit jaar nog op 12 procent.
Een protestactie van Twentse ondernemers haalde niets uit, ondanks een tweetal overleggen tussen beide partijen. De online petitie van de protestgroep, onder de naam Horeca in Actie, werd in het leven geroepen om de etenbestelsite op andere gedachte te brengen. De petitie werd uiteindelijk 900 keer getekend.
Volgens Takeaway.com was het overleg met de initiatiefnemer van Horeca in Actie weinig inhoudelijk. De Twentse ondernemers gaan nu kijken of ze een eigen platform kunnen opzetten 'voor, van en door' restauranteigenaren.
Bron: ANP
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan