Levensmiddelenconcerns Conagra Brands en Pinnacle Foods praten over fusie
22 jun 2018 08:09
bron: FoodPro Network
bron: FoodPro Network
CHICAGO - De grote Amerikaanse levensmiddelenproducenten Conagra Brands en Pinnacle Foods zijn in gesprek over een mogelijke fusie. Aldus persbureau Bloomberg op basis van ingewijden.
De twee zijn actief op het gebied van bijvoorbeeld bevroren en verpakte levensmiddelen, sauzen en snacks. De onderhandelingen bevinden zich nog in een vroeg stadium en zekerheid over een deal is er niet, aldus de bronnen.
De marktwaarde van Conagra ligt op ruim 13 miljard euro (15,2 miljard dollar), terwijl Pinnacle op ongeveer 6,7 miljard euro (7,9 miljard dollar) wordt gewaardeerd.
Pinnacle is onder druk komen te staan door de activistische investeerder Jana, die wil dat het bedrijf samenwerking met een branchegenoot gaat onderzoeken. In april werd bekend dat Jana een belang van 9,5 procent heeft in het bedrijf.
Volgens Jana is Pinnacle in een goede positie om te consolideren gezien de sterke positie van het bedrijf met bevroren levensmiddelen.
Bron: ANP
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan