CEO Indra Nooyi verlaat PepsiCo na twaalf jaar
06 aug 2018 13:59
bron: FoodPro Network
bron: FoodPro Network
NEW YORK - Topvrouw Indra Nooyi verlaat PepsiCo na 12 jaar. Nooyi wordt opgevolgd door Ramon Laguarta. Nooyi was de eerste vrouwelijke CEO van buitenlandse afkomst bij het Amerikaanse bedrijf. Onder haar leiding behaalde PepsiCo een netto omzetgroei van 5,5 procent per jaar.
"Toen ik opgroeide in India, had ik nooit gedacht dat ik de kans zou krijgen om zo'n buitengewoon bedrijf te leiden," aldus Nooyi in een reactie. Haar opvolger Ramon Laguarta begint op 3 oktober aan zijn nieuwe baan.
Laguarta, al 22 jaar in dienst bij PepsiCo, houdt momenteel toezicht op de bedrijfsstrategie, openbaar beleid en overheidsaangelegenheden. Daarvoor werkte Laguarta in de divisies van PepsiCo in Europa en Afrika.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan