FrieslandCampina onderzoekt sluiting mozzarella-productielocatie in Bree
bron: FoodPro Network
BREE - FrieslandCampina onderzoekt de mogelijkheid om zijn mozzarella-productielocatie in het Belgische Bree te sluiten. Dat heeft het zuivelconcern aan de medewerkers medegedeeld. De productielocatie maakt de verwachte opbrengsten niet waar.
Hierdoor acht het management van FrieslandCampina exploitatie niet langer verantwoord. "We hebben gekeken naar oplossingen. Helaas heeft dat niet geleid tot een betere situatie. Op grond daarvan hebben wij besloten de sluiting van de productielocatie te onderzoeken", aldus Hans Meeuwis, President FrieslandCampina Dairy Essentials.
"Een belangrijk onderdeel van onze strategie is meer waarde halen uit kaas, melkpoeder en boter. Om die reden blijft mozzarella voor FrieslandCampina een belangrijke aanvulling op het bestaande kaasassortiment. FrieslandCampina blijft de mogelijkheden in deze markt onderzoeken om zijn positie verder te versterken."
Bron: FrieslandCampina
Foto: Een productielocatie van FrieslandCampina
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan