Jumbo voert flinke vernieuwingen door in agf-afdeling
bron: FoodPro Network
VEGHEL - Supermarktketen Jumbo introduceert de komende weken ruim 100 nieuwe producten in de groente- en fruitafdeling variërend van buddha bowls tot bloemkoolrijst, wortelnoedels en snacksalades.
Met de innovaties wil Jumbo groente toegankelijker maken voor haar klanten. Door hen te inspireren gedurende de dag meer groente te eten, wordt het een stuk makkelijker om aan de dagelijkse aanbevolen hoeveelheid (250 gram) te komen. Daarnaast introduceert Jumbo een ‘Kies & Mix’ op kookgroente, waarmee het voor de klant niet alleen makkelijk, maar ook voordelig wordt om gezond en gevarieerd te eten.
Veel Nederlanders krijgen ongemerkt te weinig groente binnen. Dankzij het vernieuwde AGF Gemak schap is het volgens Olaf de Boer, Executive Director Buying & Merchandising van Jumbo, een stuk makkelijker en lekkerder om gedurende de dag meer groente te eten. “Bij Jumbo streven we er altijd naar om lekker en gezond eten zo makkelijk mogelijk te maken voor onze klanten. Met ons vernieuwde en gevarieerde AGF assortiment willen we hen helpen en inspireren om weloverwogen en gezondere keuzes te maken. Of het nu gaat om snackgroenten, salades of kookgroente, er is voor ieder moment van de dag voor elk wat wils. Ook hebben we ook de verpakkingen van de salades aangepakt, naast dat deze duurzamer zijn geworden, kunnen klanten nu in één oogopslag zien welke ingrediënten er in zitten en wat het percentage groente inname is."
Bron: persbericht Jumbo
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan