Staking bij Belgische brouwerijen van Anheuser-Busch InBev
bron: FoodPro Network
LEUVEN - Vandaag zijn in de brouwerijen van AB InBev in Leuven, Jupille, Hoegaarden en Belle-Vue en in de distributiecentra van de bierbrouwer stakingen uitgebroken. Het personeel eist meer zekerheid rond de werkgelegenheid en daarnaast een correcte uitbetaling van de lonen en van de aangifte van sociale premies via de Rijksdienst voor Sociale Zekerheid (RSZ), aldus Het Laatste Nieuws.
Drie vakbonden steunen de acties. AB InBev slaagt er volgens de bonden niet in om de lonen van de werknemers correct uit te betalen. Dit zou een gevolg zijn van het feit dat de directie de loonadministratie heeft uitbesteed aan een extern bedrijf in India.
De fouten in de RSZ-aangifte zouden daarvan een gevolg zijn. Dit heeft op termijn consequenties voor de pensioenberekening van de werknemers van de bierbrouwer.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan