Voedingsindustrie verwacht 17% meer te investeren in 2020
bron: FoodPro Network
DEN HAAG - Producerende bedrijven in de voedingsindustrie verwachten in 2020 liefst 17% meer te investeren. Dit meldt het CBS op basis van de halfjaarlijkse enquête over investeringsverwachtingen onder bedrijven met 10 of meer werknemers in de industrie.
Van de ondernemers in de voedings- en genotmiddelenindustrie verwacht 38% in 2020 te gaan investeren in uitbreiding. Bij 33% van de bedrijven zou het gaan om vervangingsinvesteringen.
Daarnaast geeft 19% van de ondernemers aan te willen investeren in efficiëncymaatregelen. De investeringsverwachtingen van ondernemers in de industrie wijken vaak een paar procentpunten af van de uiteindelijke investeringen.
Dit komt met name door investeringen die later dan gepland gereed zijn of worden doorgeschoven naar een later moment.
Bron: CBS
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan