HelloFresh boekt voor het eerst winst
bron: FoodPro Network
BERLIJN - HelloFresh heeft het afgelopen jaar voor het eerst winst gemaakt. Over 2019 boekte HelloFresh een operationele winst van €46,5 miljoen. Een jaar eerder (2018) noteerde HelloFresh nog een verlies van circa 54,5 miljoen euro. Hierover bericht HelloFresh in een persbericht.
In het tweede kwartaal van 2019 werd voor het eerst het punt bereikt waarop winst werd gemaakt. '2019 is tot nog toe ons meest succesvolle jaar geweest. Voor het eerst heeft de HelloFresh Group over een volledig jaar winstgevende resultaten met aangepaste ebita behaald", aldus topman en mede-oprichter Dominik Richter van HelloFresh in het persbericht.
HelloFresh nadert de kaap van een omzet van 2 miljard euro. Over 2019 kwam de maaltijdboxenleverancier uit op een omzet van circa 1,8 miljard euro, een toename van liefst 37,4%.
Voor 2020 rekent HelloFresh op een omzetgroei van 22 tot 27% en een marge tussen de 4 en 5,5%.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan