Omzet Danone stijgt aanzienlijk door hamstergedrag
bron: FoodPro Network
PARIJS - Zuivelgigant Danone heeft het afgelopen kwartaal zijn omzet aanzienlijk zien stijgen door het hamstergedrag onder consumenten. Danone zag zijn omzet met 3,7% stijgen tot 6,2 miljard euro.
Het effect van het hamsteren in Europa en de Verenigde Staten was daarbij sterker dan de mindere vraag in China. Ondanks de goede prestaties in het eerste kwartaal trekt Danone zijn eerder gecommuniceerde verwachtingen voor dit jaar in. Het bedrijf kan niet goed inschatten welke eetgewoontes mensen die thuiszitten de komende maanden zullen aannemen.
Voor dit kwartaal verwacht Danone een nog grotere impact van het coronavirus. Het hamsteren zal verder afnemen, terwijl de negatieve economische gevolgen van de coronacrisis zullen toenemen.
Danone gaat overigens bepaalde producten in grotere verpakkingen verkopen en zich voornamelijk richten op voedingsproducten die thuis klaar gemaakt kunnen worden.
Zie ook: Danone: coronavirus zorgt voor rem op omzetgroei
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan