De Enssieg Groep introduceert Ucrete gietvloer met Halal-certificaat
bron: FoodPro Network
TILBURG - De strenge hygiënische eisen van onze Nederlandse wetgeving en de activiteiten van de vleesverwerking op Islamitische wijze kunnen vanaf heden gecombineerd worden. Dankzij de unieke eigenschappen van onze Ucrete Gietvloeren kan met name in het slacht-traject op veilige en verantwoorde wijze gewerkt worden volgens de Islamitische wetgeving.
Een Ucrete gietvloer van de Enssieg Groep is uniek en eigenlijk de enige geschikte vloer voor gebruik in de voedingsindustrie. We zetten een aantal eigenschappen op een rijtje:
- Een Ucrete vloer is extreem sterk (krasvast en impact)
- Bestand tegen lage en zeer hoge temperaturen (-40°C ~ 130°C)
- Via speciale plinten naadloos aan te brengen tegen de wand
- Geen chemische uitstoot (non - contaminating)
- Ongevoelig voor een scala aan (agressieve) chemische stoffen
- Gaat erg lang mee
- Antislip met diverse stroefheidsgraden
- Ook antistatisch leverbaar
- In diverse kleuren te leveren
- Snel aan te brengen (korte droogtijd)
- Makkelijk te reinigen
Nu het Control Office of Halal Certification Europe middels een certificaat zijn goedkeuring heeft gegeven aan het gebruik van Ucrete in de Halal-slagerijen breekt een nieuw tijdperk aan. Met zijn eigenschappen en varianten is de Enssieg Ucrete Gietvloer niet alleen bedoeld voor productieruimten, maar ook ideaal voor opslag, koelruimtes en logistieke delen van het bedrijf.
Er hoeft géén twijfel meer te bestaan over de naleving van de Nederlandse voorschriften m.b.t. de hygiëne en de verwerking van vlees volgens Islamitische wetten. Zeker in deze periode, waar naast de omgang tussen personeel, ook de verwerking van onze voeding aan strengere eisen zal gaan moeten voldoen, verwacht De Enssieg Groep een bredere toepassing van de Ucrete Gietvloer in deze sector.
Bekijk hier het certificaat: HCE_20362/1/1
Bron: De Enssieg Groep – Tilburg – 013-4600450 – www.enssieg.nl
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan