Ministerie ondersteunt leerbanen in voedingssector
bron: FoodPro Network
DEN HAAG - Vorige week is het actieplan stages en leerbanen van de Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven verschenen. Doel van het actieplan is te zorgen voor voldoende stages en leerbanen voor de ruim 500.000 mbo-studenten, aankomende mbo-studenten en werkenden en werkzoekenden die via het mbo worden opgeleid. Hierover bericht het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.
Minister Van Engelshoven heeft besloten tot een extra bijdrage op de regeling praktijkleren van jaarlijks 10,6 miljoen voor de studiejaren 2020–2021 en 2021–2022.
In een brief aan de Tweede Kamer geeft minister Van Engelshoven aan welke sectoren voor ondersteuning bij leerbanen in aanmerking komen. Het gaat onder andere om bedrijven die voedingsmiddelen en dranken produceren, groothandels en winkels.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan