Vleesvervangers Monitor 2020
bron: FoodPro Network
EINDHOVEN - Wie de markt volgt weet het al: vlees is uit, nepvlees is in. Vleesbedrijven investeren in hun nieuwe “cashcow” nu het einde van het vleestijdperk in zicht is. Maar is de groei van vleesvervangers een bubbel of gaan consumenten echt hun vleesconsumptie verminderen? Markteffect voert sinds 2019 een gedetailleerd onderzoek naar de laatste ontwikkelingen en trends in de plantaardige vleesvervangers markt.
Vleesvervangers Monitor 2020
De Vleesvervangers Monitor is een uitgebreid onderzoek dat ingaat op de laatste trends en ontwikkelingen in de markt. In het onderzoek wordt onder andere ingezoomd op de volgende onderwerpen:
- Consumptiegedrag van vleesvervangers
- Drivers t.a.v. het nuttigen van vleesvervangers
- Barriers t.a.v. het nuttigen van vleesvervangers
- Ontwikkelingen in de markt t.o.v. 2019
- Koopgedrag van de consumenten
- De meest populaire koopkanalen
- Merkfunnel voor de deelnemers aan de monitor:
- Merkbekendheid
- Imago per deelnemer
- Overweging
- Toevoegen eigen imago statements voor elke deelnemende organisatie / merk
Het onderzoek geeft inzicht in het volledige landschap van vleesvervangers én inzicht in welke positie de verschillende merken hierin innemen.
Omdat het onderzoek wordt uitgevoerd onder in totaal n = 2.000 respondenten, kunnen we enerzijds uitspraken doen op basis van ‘de Nederlander’, maar ook het onderscheid maken tussen verschillende eetpatronen (alleseter, flexitariër, vegetariër, veganist). Ook worden achtergrondkenmerken zoals geslacht, leeftijd, postcode, inkomen, etc. meegenomen.
De Vleesvervangers Monitor start in augustus. Bent u nieuwsgierig naar de inhoud of wilt u meer informatie ontvangen? Download dan het informatiedocument of neem contact op met Hans de Jong, Client Consultant.
Inschrijven is mogelijk tot en met 7 augustus. Download de whitepaper hier.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan