CBL: Behoefte aan extra ouderenuur is er niet
bron: FoodPro Network
LEIDSCHENDAM - Supermarktondernemers en ouderen hebben geen behoefte aan een extra ouderenuur. Dat is één van de conclusies van een onderzoek van het CBL onder iets meer dan 1.000 leden naar de behoefte aan een ouderenuurtje.
Uit het onderzoek komt onder meer naar voren dat ouderen en kwetsbare groepen niet zitten te wachten op een extra uurtje. Op de vraag aan ondernemers of er onder klanten behoefte is aan twee speciale ouderenuurtjes zeggen 973 leden dat dit niet het geval is. Slechts 44 supermarktondernemers stellen dat de behoefte er wel is.
Daarnaast wordt met de peiling duidelijk dat de doelgroep het moment van boodschappen doen niet afstemt op de extra uurtjes. Op de vraag: ‘Ziet u sinds de invoering van de ‘ouderenuurtjes’ minder ouderen en klanten uit kwetsbare groepen tijdens de reguliere openingstijden’, zeggen 924 leden geen veranderingen waar te nemen, 51 ondernemers nemen hierbij wel veranderingen waar.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan