Zeelandia Groep neemt Wouters over
bron: FoodPro Network
ZIERIKZEE - Zeelandia Groep neemt het Belgische Wouters uit Lokeren over. Wouters is een familiebedrijf dat al bijna 100 jaar actief is in bakkerijgrondstoffen, oliën en frituurvetten. Tegelijkertijd met de overname door Zeelandia werd de olie & vetten-activiteit van Wouters, dat zich met name op de foodservice en de voedingsindustrie richt, verkocht aan Remia.
De overname van Wouters ziet Zeelandia als een strategische overname, mede vanwege het sterke kwaliteitsimago van het bedrijf op de Belgische markt als fabrikant van broodverbetermiddelen voor ambachtelijke bakkerijen en vanwege het groeipotentieel voor de rest van Europa.
Met de overname versterkt Zeelandia zich met een aantal complementaire procestechnologieën die de bestaande competenties van de groep goed aanvullen. Hiermee zal de ondernemingsgroep verder kunnen inspelen op de groeiende vraag naar innovatie vanuit zowel de kleine en middelgrote bakkerijen als ook de industriële bakkerijen.
Zeelandia Groep is een wereldwijde speler op de markt van bakkerijgrondstoffen. Het bedrijf heeft ruim 3.200 medewerkers en levert producten aan bakkerijen in circa 100 landen.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan