Picnic nadert Belgische grens
bron: FoodPro Network
ROOSENDAAL- Picnic breidt zijn bezorggebied verder uit richting de Belgische grens. Binnenkort bedient de online supermarkt ook Roosendaal en Bergen op Zoom, en zo komt ook de Belgische grens en steden zoals Antwerpen binnen bereik.
Huishoudens in Bergen op Zoom, Roosendaal maar ook omliggende gemeenten zoals Steenbergen, Rucphen en Hoeven kunnen zich al registreren met de Picnic-app.
Directeur Michiel Muller: “Grofweg een derde van de huishoudens in Roosendaal en Bergen op Zoom heeft kinderen. Dat maakt het typische Picnic-gebieden.” Picnic bedient in Nederland inmiddels 650.000 klanten, verdeeld over ruim 125 Nederlandse plaatsen. Het bedrijf is ook actief in Duitsland en Frankrijk.
Recent onderzoek heeft aangetoond dat Picnic inmiddels is opgeklommen naar de tweede plaats op de online boodschappenmarkt ten nadele van Jumbo. Albert Heijn blijft vooralsnog marktleider.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan