Picnic bouwt in Zwolle derde hypermodern distributiecentrum
bron: FoodPro Network
ZWOLLE - Picnic gaat ook in Zwolle een geautomatiseerd distributiecentrum bouwen. De bouw moet in november beginnen, waarna het nieuwe dc eind 2023 in gebruik moet worden genomen, aldus Tubantia.
Vorige maand werd al bekend dat de online supermarkt in Ridderkerk een soortgelijk dc gaat bouwen, terwijl de eerste in Utrecht staat. Deze moet over enkele maanden al in gebruik worden genomen. Wanneer het dc is Zwolle klaar is moeten Oost- en Noord-Nederland vanuit hier worden bediend, met de capaciteit 200.000 gezinnen te beleveren.
Het distributiecentrum wordt 45.000 vierkante meter groot en zou circa duizend banen scheppen in de regio. Het is de bedoeling deze met lokale mensen te vullen. Met de gemeente Zwolle praat de online supermarkt over de organisatie van banenmarkten om de benodigde personeelsleden te werven.
Foto: Koolhoven & Partners
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan