Carrefour komt met eigen flitsbezorgdienst
bron: FoodPro Network
PARIJS - Een aantal dagen nadat bekend werd dat Carrefour een minderheidsbelang heeft genomen in de Franse start-up Cajoo, kondigt de supermarktketen de lancering aan van een eigen flitsbezorgdienst in Frankrijk.
De Franse supermarktketen zou willen starten met een duizendtal producten die binnen het kwartier bezorgd kunnen worden. Er is nog wel wat onduidelijkheid. Zo is er nog geen officiële lanceringsdatum bekend en ook over de naam van de nieuwe dienst is men het nog niet eens.
De naam Carrouf draagt de voorkeur van de Franse retailer, maar via een enquête kunnen ook de klanten hun stem laten horen. Daardoor maken de alternatieven Carrefour Now en Carrefour Sprint ook nog steeds een kans. Die laatste naam wordt overigens al een jaar in Polen gebruikt, voor leveringen in maximaal drie uur.
Eerder deze maand kondigde Carrefour aan dat het een belang had genomen in de Franse flitskoerier Cajoo. Concurrent Auchan test al een tijdje een vergelijkbare bezorgdienst in Bordeaux. De grote foodretailers vrezen wellicht marktaandeel te verliezen aan de ultrasnelle bezorgdiensten.
In Frankrijk zijn er inmiddels een tiental flitskoeriers actief, waaronder Gorillas, Flink en Getir.
Foto: Carrefour
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan