Aldi jaagt concurrentie Verenigd Koninkrijk op met 100 nieuwe winkels en investering van 1,5 miljard euro
bron: FoodPro Network
LONDEN - Het Britse en Ierse onderdeel van Aldi gaat 1,5 miljard euro investeren in uitbreiding en innovatie. De Duitse discounter wil de komende twee jaar zijn aandeel op deze twee markten flink vergroten.
Aldi heeft plannen om circa 100 nieuwe winkels te openen in het Verenigd Koninkrijk en Ierland. Daarnaast investeert Aldi in een nieuw distributiecentrum in Midden-Engeland, versterking van bestaande logistieke centra en in technologie. Zo wil Aldi onder meer een kassaloze supermarkt openen in Londen.
Aldi verwacht met de miljardeninvestering meer dan tweeduizend banen te creëren in het Verenigd Koninkrijk en Ierland, bovenop de zevenduizend bannen die er de afgelopen twee jaar zijn bijgekomen. Bij Aldi werken in het Verenigd Koninkrijk circa 38.000 mensen in 920 winkels.
Aldi heeft een marktaandeel van 8% en is daarmee de vierde keten in het Verenigd Koninkrijk.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan