Startup Next Gen Foods wil met Tindle Europese markt veroveren
bron: FoodPro Network
AMSTERDAM - De snelgroeiende startup Next Gen Foods, opgericht in 2020 in Singapore, wordt ook in Europa actief en start daarbij in Amsterdam. Het bedrijf heeft in Nederland een productiefaciliteit, waar Tindle wordt gemaakt, een plantaardige vervanger voor pluimveevlees. Tindle is al met succes gelanceerd in Azië en het Midden-Oosten. Het is verkrijgbaar in circa 150 restaurants. Eerder dit jaar haalde het bedrijf 30 miljoen dollar aan groeigeld op.
Tindle is het eerste product van Next Gen Foods en wordt gemaakt van 9 ingrediënten. De Nederlander John Seegers is technologisch directeur van Next Gen Foods, waarbij hij verantwoordelijk is voor productontwikkeling.
Seegers stond aan de wieg van Tindle en heeft de textuur, de smaak, het aroma en de sappigheid van het product geperfectioneerd. Met de introductie van het product op de Nederlandse markt gaan Seegers en zijn team nauw samenwerken met chef-koks en horecaexploitanten om de plantaardige variant van kip bekend te maken bij het grote publiek.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan