DSM boekt 17 procent meer omzet
bron: FoodPro Network
HEERLEN - DSM heeft in het derde kwartaal van dit jaar een omzet gerealiseerd van bijna 2,3 miljard euro. In vergelijking tot dezelfde periode in 2020 nam de omzet met 17% toe. De volumes waren 9% hoger en het bedrijf kon gemiddeld 3% hogere prijzen realiseren. Hierover bericht DSM in een persbericht.
Wisselkoerseffecten hadden een positieve impact van 1%. De invloed van acquisities en desinvesteringen was positief en zorgde voor 4% meer omzet. Het bedrijfsresultaat EBITDA verbeterde met 27% tot 425 miljoen euro.
De divisie Nutrition noteerde in het derde kwartaal van 2021 een omzet van bijna 1,77 miljard euro. In vergelijking tot dezelfde periode vorig jaar betekende dat een toename van 14%. De volumes waren 9% hoger, maar de prijzen waren gemiddeld 1% lager. Het bedrijfsresultaat EBITDA van de divisie Nutrition steeg met 8% tot 366 miljoen euro.
In diervoeding realiseerde DSM een organische omzetgroei van 12%. In humane voeding lag de organische omzetgroei op 3%. Ook de vraag naar voedingssupplementen bleef groot.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan