Jan Zandbergen Group lanceert slow cooked-range Chevide

VEENENDAAL - Vanaf half februari 2022 biedt Jan Zandbergen Group onder de naam ‘Chevide’ een serie slow-cooked voorgegaarde vleesproducten voor de horeca markt. Met deze producten kunnen koks langzaam gegaarde, smaakvolle vleesgerechten van constante hoge kwaliteit bieden aan hun gasten, zonder dat het ze veel tijd kost in de keuken.

Voor chefs, door chefs

De producten van Chevide zijn bereid vanuit vakmanschap, door een samenwerking tussen slagers en chefs. Op die manier is hoge kwaliteit verzekerd. De producten van Chevide zijn slow-cooked, meestal sous-vide gegaard. Het vlees wordt -veelal voorzien van kruiden, marinade of een rub- vacuümverpakt verwarmd in een waterbad op relatief lage en constante temperatuur. Een geleidelijke en gelijkmatige garing is het resultaat. Hierdoor blijven volume, smaak, sappen, vitamines en optimale textuur in grotere mate aanwezig. Op deze manier kan Chevide authentieke en smaakvolle vleesgerechten aanbieden met een perfecte slow-cooked garing en lange houdbaarheid.

Jan Zandbergen Group heeft bij de ontwikkeling van Chevide enkele chefkoks kennis laten maken met het concept en de producten. Zij waren aangenaam verrast en zeer te spreken over kwaliteit, smaak en mogelijkheden van producten. Ook gaven ze tips voor verdere uitbreiding van het assortiment. De ervaringen van de chefs zijn terug te vinden op de site van Chevide.

Persoonlijke touch van de kok 

Doordat de juiste garing reeds is gedaan, hoeven de producten in de keuken alleen nog afgemaakt te worden. De vleesproducten laten voldoende verbeelding over voor de eigen creatieve signatuur van de chef. Alle aandacht kan gaan naar lekkere bijgerechten en een mooie presentatie om het gerecht naar eigen hand te zetten.

Assortiment & verkrijgbaarheid

De producten worden gevacumeerd geleverd in dozen. De inhoud per verpakking en per doos is afhankelijk van het soort product. Zo bevat een doos met kalfssucades 4 stuks van 2,2 kg per stuk en bevat een doos Franse eendenbouten 10 stuks van 320 gram. Een greep uit de andere voorgegaarde producten van Chevide; Indiase lamscurry, hele kip met zoet-pittige rub, American brisket, lamsschenkel, mosterd-glazed maïskip supréme, Indonesische rendang, Oosterse buikspek en rundersucade in jus.

Het Chevide assortiment varieert van rund tot kalf, varken, wild en gevogelte en biedt restaurants zo verschillende opties om de menukaart te verrijken. Door de slow-cooked garing kent het vlees een lange houdbaarheid. De producten kunnen zowel vers als bevroren geleverd worden. De verse items hebben een houdbaarheid van 42 dagen.

 

Bron: Jan Zandbergen Group





Laatste nieuws