Caldic en GTM ronden fusie af
bron: FD
ROTTERDAM - De fusie tussen Caldic uit Rotterdam en GTM uit Zuid-Amerika is afgerond. De fusie is goedgekeurd door de mededingingsautoriteiten. De fusie is op 1 maart afgerond, zegt CEO Alexander Wessels maandag tegen het FD.
Wessels gaat het nieuwe bedrijf leiden en is enthousiast over de fusie. 'Het samengaan gaat niet gepaard met grote reorganisaties, want de bedrijven vullen elkaar goed aan. Zo is GTM op 62 locaties actief in Zuid- en Midden-Amerika. Zelf was Caldic nog niet aanwezig op dit continent. Caldic groeit hiermee in één klap van 1.100 naar 2300 werknemers.'
Caldic levert een breed palet aan producten, van chemicaliën voor (verf)coatings, persoonlijke verzorgingsproducten, huishoudelijke schoonmaakmiddelen tot kleurstoffen en andere ingrediënten voor voeding zoals zetmeel, smaakstoffen en enzymen.
De combinatie krijgt een omzet van 1,8 miljard euro.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan