Wilthagen wil zich onderscheiden in innovatie en productontwikkeling
bron: FoodPro Network
THOLEN - Snackproducent Wilthagen uit Tholen produceert en verkoopt vleeswaren en snacks. Ongeveer 25 medewerkers verwerken vlees, vis en groente tot een reeks producten die worden afgezet in het binnen- en buitenland. Wilthagen produceert onder andere gefrituurde producten zoals knabbelspek maar ook allerlei soorten kroepoek en leverworst. Daarnaast wordt geëxperimenteerd met vegetarische producten op basis van groenten en zeewier.
Soms is een nieuw product commercieel geen groot succes, maar helpt het wel om het bedrijf onder de aandacht te brengen. Dat geldt onder meer voor de Zeeuwse kroepoek die het bedrijf produceert. De verkopen van het product leveren maar een zeer beperkt aandeel in de omzet, maar het trok wel veel aandacht van supermarktketens, grossiers en tussenhandelaren. Voor de groentesnacks die Wilthagen maakt geldt dat ook.
Wilthagen heeft gescheiden productlijnen voor vlees- en visproducten. Het bedrijf is gespecialiseerd in frituren, het verpakken naar wens van de klant en in productontwikkeling. Het bedrijf importeert geen halffabricaat en werkt veel met Zeeuwse grondstoffen. Wilthagen wil zich onderscheiden in innovatie en productontwikkeling. Nieuwe producten kunnen zowel in kleine als middelgrote hoeveelheden worden geproduceerd in een verpakking die de afnemer wenst.
Het bedrijf ziet met name kansen in de export naar landen zoals Duitsland, België en Frankrijk. Van daaruit bestaat er volop belangstelling, ook van grote winkelketens. Wilthagen beschikt in Tholen over een terrein van 12000 m2 waar nog ruimte is om uit te breiden.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan