Flinke omzetgroei voor PepsiCo
bron: FoodPro Network
PURCHASE - PepsiCo heeft het eerste kwartaal afgesloten met een omzet van 16,2 miljard dollar. Dat betekent een toename van 9,3% in vergelijking tot het eerste kwartaal van 2021. De organische groei van de omzet bedroeg 13,7%. De nettowinst van de Amerikaanse frisdrank- en snackproducent kwam uit op 4,26 miljard dollar tegen 1,72 miljard dollar in de vergelijkbare periode vorig jaar.
In Europa boekte PepsiCo een stabiele kwartaalomzet van bijna 1,8 miljard dollar. De volumes in verkochte snacks namen in Europa met 1% toe en de afzet van frisdranken was 1% lager. Er werd in Europa een operationeel verlies geleden van 136 miljoen dollar.
PepsiCo stelt de omzetverwachtingen voor 2022 naar boven bij. PepsiCo verwacht nu een organische omzetgroei van 8% over het hele jaar te realiseren. Eerder werd een groei van 6% voorzien voor 2022.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan