Training voedselcontactmaterialen
bron: FoodPro Network
KAATSHEUVEL / RAALTE - Uit voedselcontactmaterialen kunnen stoffen vrijkomen en in levensmiddelen terecht komen. Daardoor kan de consument deze stoffen binnenkrijgen en kunnen er mogelijke voedselveiligheid risico’s ontstaan. Alleen voedselcontactmaterialen die veilig zijn, mogen worden gebruikt. Maar hoe beoordeelt u of het te gebruiken voedselcontactmateriaal veilig is? Kom er in deze training achter.
Leer met behulp van praktische tips en oefeningen Verordening (EG) 1935/2004, het Nederlandse warenwetbesluit en/of het Belgische Koninklijk besluit over verpakkingen kennen en toepassen. Daarnaast leer je de documentatie van de leverancier controleren en maken we gebruik van de Riskplaza database voedselcontactmaterialen.
Doel:
U kunt in het vervolg zelfstandig benodigde informatie toepassen bij het beoordelen van de verklaring van overeenstemming om voedselveiligheid van voedselcontactmaterialen te borgen in uw HACCP-plan.
Trainingsdatum:
30-05-2022 - Kaatsheuvel
06-07-2022 – Raalte
Bekijk onze website voor meer informatie
Bron: KTBA - partner FoodPro Network
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan