Rewe stuurt supermarktfolders via WhatsApp

bron: FoodPro Network
KEULEN - De Duitse supermarktketen Rewe stopt met papieren folders, maar gaat de folders versturen via WhatsApp. Klanten kunnen elke week de folder met lokale aanbiedingen op hun smartphone krijgen.
Tegen de zomer van 2023 wil Rewe in Duitsland stoppen met papieren folders. In plaats daarvan zoekt Rewe naar nieuwere, digitale mediavormen om zijn folders te verspreiden. Stoppen met papieren folders zou meer dan 70.000 ton CO2, 1,1 miljoen ton water en 380 miljoen kWh aan energie per jaar besparen.
Klanten kunnen elke zondag de folder van hun lokale winkel naar hun telefoon laten sturen. Uit een test bleek dat veel klanten zich inschreven voor de digitale WhatsApp-folders, de folders veel openden en ze aanbiedingen ook effectief bekeken.
“Met Meta en WhatsApp hebben we weer een goede manier gevonden om onze klanten op een laagdrempelige manier te voorzien van regionale aanbiedingen en relevante informatie”, aldus Bastian Tassew, hoofd CRM bij Rewe, tegen ESM.
Laatste nieuws
-
18 sep Hessing Foodservice neemt activiteiten Kempenfoods over
-
18 sep Milcobel en No Palm Ingredients werken samen aan duurzame oliën
-
18 sep ACM begint onderzoek naar prijzen voor producten in supermarkten
-
18 sep Meer omzet voor Lidl in België
-
18 sep Jumbo benoemt Deen Jesper Højer tot topman
-
18 sep Colruyt Group oogst 75 ton Belgische mosselen
-
18 sep TraceGains expands into DACH region: Championing data in Food and Beverage compliance, NPD, and sustainability
-
18 sep RmoniWeb biedt Bakker Bart structuur en eenheid in hun werkwijze
-
18 sep Hoe maakt technologie een duurzaam verschil in de voedingsmiddelen- en drankensector?
-
17 sep SVO vakopleider food bestaat 100 jaar en pleit voor belang vakonderwijs
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan