Leon Cuypers is nieuwe COO van varkensvleesdivisie van Vion
bron: FoodPro Network
BOXTEL - Vion heeft Leon Cuypers (43) per 1 september 2022 aangesteld als nieuwe Chief Operating Officer (COO) voor de Business Unit Pork. Voorheen was Cuypers Director Business Development bij Vion.
Cuypers werkt sinds 2015 bij Vion en bekleedde eerder diverse leidinggevende functies. Cuypers heeft een diploma chemische technologie en een bewezen staat van dienst in algemeen management, productie, toeleveringsketen en procesoptimalisatie bij bedrijven als AkzoNobel, Bolletje, DFE Pharma en VolkerWessels.
Ronald Lotgerink, CEO Vion: “Leon heeft ruime ervaring opgedaan in verschillende functies binnen Vion. Zijn vroegere rol als Director Business Development voor onze Business Unit Pork maakt hem een uitstekende opvolger die de business en de processen goed kent. Ik ben verheugd hem te mogen verwelkomen als lid van ons Uitvoerend Comité.”
Leon Cuypers: “Ik voel me trots en uitgedaagd in deze nieuwe functie. De Pork Business Unit rust op een solide fundament; een sterk team, moderne productiefaciliteiten en een duidelijke koers. Ik ben me terdege bewust van de uitdagingen waar we als sector voor staan. Ik ben er vooral van overtuigd dat we samen een duurzame toekomst zullen creëren.”
Bron: Vion
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan