Pieter Pot lanceert eigen bestelapp
bron: FoodPro Network
ROTTERDAM - Pieter Pot heeft nu ook een bestelapp. Bestellen bij de verpakkingsvrije onlinesupermarkt kon tot nu toe alleen via de website, maar Pieter Pot heeft vanaf nu ook een eigen app.
Het duurde meer dan een halfjaar om de app te ontwikkelen, maar nu belooft de app een gebruiksvriendelijke klantenomgeving om te bestellen en op de hoogte te blijven van nieuwe producten en kortingen.
Sinds twee maanden konden klanten de app al testen, maar nu is de app in Nederland ook te downloaden op iPhone en Android-toestellen. Op dit moment is de app er nog niet voor Belgische klanten, maar “als het goed is, is die over twee weken ook beschikbaar in België”, aldus oprichter Jouri Schoemaker.
Binnenkort worden verder nog nieuwe functionaliteiten toegevoegd, aldus het bedrijf. Zo zouden er ook een overzicht komen van hoeveel verpakkingen klanten besparen, een beter overzicht van hun statiegeld en de mogelijkheid om meerdere adressen aan één account toe te toevoegen.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan