Brand stopt met grootschalige bierproductie in Wijlre

bron: FoodPro Network
WIJLRE - Bierbrouwer Brand stopt op termijn met het grootschalig brouwen van pils in het Limburgse Wijlre. De productie wordt voortgezet op locaties in Den Bosch en Zoeterwoude.
De brouwerij in Wijlre wordt omgevormd tot een microbrouwerij voor ambachtelijke en speciaalbieren zoals Brand Up en Brand Imperator. Dat heeft de eeuwenoude brouwer, onderdeel van Heineken, vandaag bekendgemaakt.
De 48 medewerkers in Wijlre krijgen een andere functie binnen het bedrijf. Maarten Koudenburg, eindverantwoordelijke voor de Brand Brouwerij, spreekt van een noodzakelijke stap om te blijven groeien.
"Met de investering in de nieuwe microbrouwerij spelen we in op de snelgroeiende markt van speciaalbier", aldus Koudenburg. Ook laat hij weten dat de microbrouwerij "helemaal CO2-neutraal wordt. Dat is in de huidige opzet in Wijlre niet te realiseren."
Laatste nieuws
-
13 feb Nestlé adverteert voor meer groei
-
13 feb Thuisbezorgd.nl maakt bestellen nog makkelijker met AI-assistent
-
13 feb Unilever brengt ijstak naar beurzen Amsterdam, Londen en New York
-
13 feb Dsm-firmenich verwacht verdere winstgroei
-
13 feb NVWA waarschuwt voor diverse soorten filet americain van Ladessa
-
13 feb Colruyt Group lanceert plantaardig huismerk Boni Plan’t
-
13 feb AI en digitalisering als drijvende kracht in de voedselindustrie
-
12 feb Topman Ahold Delhaize waarschuwt voor hogere prijzen VS bij heffingen Trump
-
12 feb Ahold Delhaize boekt iets meer omzet
-
12 feb Heineken verkoopt meer
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan