Zeelandia wil 800.000 euro investeren in Roemeense vestiging
bron: FoodPro Network
IASI - Zeelandia Romania, het Roemeense dochterbedrijf van Zeelandia Groep, is van plan om in 2023 voor 800.000 euro te investeren in de Roemeense vestiging. In Roemenië startte Zeelandia in 1998 met de overname van de Poolse groep Superbake. Zeelandia had aanvankelijk een fabriek in Boekarest, maar investeerde vervolgens 3 miljoen euro in een andere fabriek in Iasi. In deze vestiging heeft het bedrijf ongeveer 100 werknemers.
Zeelandia Romania gaat op de productie- en magazijnhal in Iasi zonnepanelen plaatsen, zodat een groot deel van de verbruikte energie zelf kan worden opgewekt. Daarnaast zullen er investeringen worden gedaan voor herinrichting van de productie, het vergroten van de veiligheid van werknemers en digitalisering.
In 2022 steeg de omzet van Zeelandia Romania met bijna 19% naar iets minder dan 15 miljoen euro. De nettowinst bleef met circa 590.000 euro op een vergelijkbaar niveau als in 2021.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan