Heineken verkocht in derde kwartaal minder bier
bron: FoodPro Network
AMSTERDAM - Heineken heeft in het derde kwartaal 63,2 miljoen hectoliter bier verkocht. Dat was ruim 5% minder dan in de vergelijkbare periode in 2022. Met name in Europa stonden de afzetvolumes onder druk vanwege het slechte zomerweer in juli en augustus. Daar waren de verkoopvolumes 7,6% lager.
De kwartaalomzet van Heineken steeg wel met 2% tot 8,02 miljard euro. Dat was een gevolg van 9,7% hogere prijzen. De autonome omzetgroei bedroeg 4,5% ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.
De gerapporteerde nettowinst over de eerste 9 maanden van 2023 bedraagt 1,924 miljard euro. Dat is 12,5% minder dan in dezelfde periode van 2022. Het winstcijfer over de eerste drie kwartalen van 2023 is inclusief de effecten van bijzondere posten door het vertrek uit Rusland en de verkoop van Vrumona.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan