Dolf van den Brink voorgedragen voor nieuwe periode als CEO van Heineken
bron: FoodPro Network
Topman Dolf van den Brink van Heineken wordt door de raad van commissarissen voorgedragen voor een tweede termijn van vier jaar als CEO. Op 25 april volgend jaar mogen de aandeelhouders van het bedrijf zich over deze voordracht uitspreken.
Van den Brink trad op 1 juni 2020 aan als CEO van Heineken. Hij volgde Jean-François van Boxmeer op. Daarvoor bekleedde Van den Brink leidinggevende functies in Azië, Mexico, de Verenigde Staten en Afrika binnen Heineken.
Jean-Marc Huët, de voorzitter van de raad van commissarissen van Heineken, wordt ook voorgedragen voor een nieuwe periode van 2 jaar. Huët was eerder financieel topman van Unilever.
Ook is het voorstel om Pamela Mars-Wright voor nog eens 2 jaar als commissaris te herbenoemen, Daarnaast wordt Peter Wennink voorgedragen om voor een periode van 4 jaar lid te worden van de raad van commissarissen. Wennink stopt dit voorjaar als topman van ASML.
Meer over
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan